O Nas

 

Firma Tobacco Concept Factory rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. Dziś jest jednym z przodujących dystrybutorów w sektorze e–papierosów, tytoni, gilz, cygar, cygaretek, tytoni fajkowych oraz szerokiej gamy akcesoriów do wapowania.

Wyróżnia nas wieloletnia współpraca z czołowymi producentami branży tytoniowej. Dzięki temu gwarantujemy Państwu najwyższej jakości produkty oraz bardzo atrakcyjną ofertę cenową.

Współpracujemy z polskimi i międzynarodowymi sieciami handlowymi oraz szeregiem krajowych hurtowni, tabakier i sklepów specjalistycznych zajmujących się dystrybucją wyrobów tytoniowych.

Dokładając starań, zawsze mamy na uwadze zadowolenie klienta i jego dobro. Swoim wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą w zakresie branży tytoniowej oraz e-papierosów, oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Dystrybucja

 

Dział handlowy:

Anna Paluch  +48 516171484  anna.paluch@tcfgroup.eu

Joanna Nowakowska +48 516171559 joanna.nowakowska@tcfgroup.eu

Renata Chrzanowska +48 516171449 renata.chrzanowska@tcfgroup.eu

Maria Łapińska +48 516 171 449 maria.lapińska@tcfgroup.eu

Klienci kluczowi:

Tomasz Żybula  +48 508 101 910  tomasz.zybula@tcfgroup.eu

Michał Bełz  +48 504 008 768  michal.belz@tcfgroup.eu

Arkadiusz Ostrowski  +48 605 999 776  arkadiusz.ostrowski@tcfgroup.eu

Czechy, Opava:

Martin Chlebik  +420 603 907 363  martin.chlebik@tcfgroup.eu

Ukraina, Lwów:

Andriy Shkavrin  +380988504298  andrii.shkavrin@tcfgroup.eu

Region Małopolska:

Piotr Przełożny  +48 509 456 864  piotr.przelozny@tcfgroup.eu

Robert Jęczmionek  +48 516171435 robert.jeczmionek@tcfgroup.eu

Mateusz Pawłowski  +48 516171622 mateusz.pawlowski@tcfgroup.eu

Marek Łach  +48 5516 171 526 marek.lach@tcfgroup.eu

Władysław Jędrzejczyk  +48 730 822 123 wladek.jedrzejczyk@tcfgroup.eu

 Region Wielkopolska, Dolny Śląsk:

Karolina Napierała  +48 516 171 593  karolina.napierala@tcfgroup.eu

 Region Górny Śląsk:

Piotr Gryzowski  +48 516 171 384  piotr.gryzowski@tcfgroup.eu

Agnieszka Cynkowska  +48 516 171 595  agnieszka.cynkowska@tcfgroup.eu

Marcin Jędrycha  +48 516 171 496  marcin.jedrycha@tcfgroup.eu

 Region Mazowiecki:

Łukasz Cherubin  +48 516 171 594  lukasz.cherubin@tcfgroup.eu

Region Łódzki:

Agnieszka Jóźwiak  +48 605 879 669  agnieszkajozwiak.tcf@e-smoking77.pl

Cyprian Sobór  +48 608336907 cypriansobor@gmail.com

Imię i nazwisko: *

Adres email:*

Treść: *


Formularz kontaktowy


Zachęcamy do kierowania pytań za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.


Małopolski Oddział Polsko - Ukraińskiej Izby Gospodarczej został oficjalnie otwarty.

 

Kontakt:  Marek Karnecki

tel +48 515 075 001

 marek.karnecki@pol-ukr.com

Kontakt w języku Ukraińskim:

Tel: +48 515 075 100

  • 1 207 Zadowolonych Klientów 75%
  • Szybka realizacja Zamówień 100%
  • Profesjonalne doradztwo handlowe 99%
  • Międzynarodowa Dystrybucja 100%

KONTAKT

 +48 508 101 910

biuro@tcfgroup.eu

31-406 Kraków, al. 29 Listopada 94

Imię i nazwisko/Nazwa: * (wymagane)

Adres email: *

Treść: *


Ta strona używa ciasteczek. Więcej informacji.

Ciasteczko (formalnie HTTP Cookie, w skrócie ang. cookie, tłumaczone czasem jako plik cookie) – mały fragment tekstu, który serwis internetowy wysyła do przeglądarki i który przeglądarka wysyła z powrotem przy następnych wejściach na witrynę. Używane jest głównie do utrzymywania sesji np. poprzez wygenerowanie i odesłanie tymczasowego identyfikatora po logowaniu. Może być jednak wykorzystywane szerzej poprzez zapamiętanie dowolnych danych, które można zakodować jako ciąg znaków. Dzięki temu użytkownik nie musi wpisywać tych samych informacji za każdym razem, gdy powróci na tę stronę lub przejdzie z jednej strony na inną.


Źródło: wikipedia.org


Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Zamknij